Beginnende golfers die een aantal lessen gehad hebben, krijgen op een bepaald moment van de pro baanpermissie. Daarna moet de betrokkene contact opnemen met één van de hieronder vermelde mentoren om met haar/hem een rondje te golfen. Dit rondje is bedoeld als een kennismaking met de baan en om aanwijzingen te krijgen over vlot en veilig spelen.
Daarna krijgt de kandidaat handicap 55 om daarna een eerste Q-kaart te kunnen lopen. Ook hiervoor zijn de mentoren beschikbaar.

Marian v.d. Wolfshaar

Marian v.d. Wolfshaar

0317-410501
vande.wolfshaar@tiscali.nl

Albert Reef

Albert Reef

0318-631301
albertien@outlook.com

Dries Stortenbeek

Dries Stortenbeek

0317-411139
a.stortenbeek@chello.nl

Auke Zeylstra

Auke Zeylstra

0488-491633
ahzeylstra@upcmail.nl

Erik Visscher

Erik Visscher

06-12079877
e.visscher@chello.nl

Remko van de Weerd

Remko van de Weerd

06-25308785
remko@vdweerd.me

Hommo Huisman

Hommo Huisman

0318-414718
hommo@hetnet.nl

Theo Lemstra

Theo Lemstra

0317-411998
mailto:t.lemstra1@chello.nl