CommissieEmailNaamTelefoon
Baancommissie baancommissie@wageningsegolfclub.nlJohn de Kort026 - 3791503
Clubhuiscommissieclubhuiscommissie@wageningsegolfclub.nlHans van Aggelen06 - 39482710
Wedstrijdcommissiewedstrijdcommissie@wageningsegolfclub.nlMariette Nieuwenhuijs-ter Steege0318 - 610150
Regel-, examen en handicapcommissierehcommissie@wageningsegolfclub.nlRenée Jorna0318 - 651892
Ledenadministratieledenadministratie@wageningsegolfclub.nlRob Lucas 0318-622466
Mentorenmentoren@wageningsegolfclub.nlRemko van de Weerd06-25308785
Stichting Handicarthandicart@wageningsegolfclub.nlHarm Huttinga0317 - 415735
Sponsorcommissiesponsoring@wageningsegolfclub.nlAnnette de Boer0317 - 421971
Beheer Websitewebmaster@wageningsegolfclub.nlArjen Brandsma0317 - 418322
Redactie online nieuwsberichtennieuwsberichten@wageningsegolfclub.nlHetty Visser

Regel en Handicap Commissie

Renee Jorna (reneejorna@hotmail.com): Baan-qualifying en opgave instructie-regelexamen, Regels referee 1

Hommo Huisman (huisman01@hetnet.nl) tel 06 53595415; Financiën, Examen- en regelboeken, Regels referee 1

Loes Herweijer (loesherweijer@gmail.com): Regels, Regels referee 2

Hetty Visser (hettyvisser.3@gmail.com); Handicapregistratie  

Ledenadministratie:  ledenadministratiewgc@gmail.com

  • Verwerken aanmeldingen (proef)lidmaatschap
  • Verwerken opzeggingen lidmaatschap
  • Verstrekken taslabels
  • Versturen fysieke NGF-passen
  • Wijzigen persoonsgegevens
CommissieEmailNaamTelefoon
Baancommissie baancommissie@wageningsegolfclub.nlJohn de Kort026 - 3791503
Clubhuiscommissieclubhuiscommissie@wageningsegolfclub.nlHans van Aggelen06 - 39482710
Wedstrijdcommissiewedstrijdcommissie@wageningsegolfclub.nlMariette Nieuwenhuijs-ter Steege0318 - 610150
Regel-, examen en handicapcommissierehcommissie@wageningsegolfclub.nlRenée Jorna0318 - 651892
Ledenadministratieledenadministratie@wageningsegolfclub.nlRob Lucas 0318-622466
Mentorenmentoren@wageningsegolfclub.nlRemko van de Weerd06-25308785
Stichting Handicarthandicart@wageningsegolfclub.nlHarm Huttinga0317 - 415735
Sponsorcommissiesponsoring@wageningsegolfclub.nlAnnette de Boer0317 - 421971
Beheer Websitewebmaster@wageningsegolfclub.nlArjen Brandsma0317 - 418322
Redactie online nieuwsberichtennieuwsberichten@wageningsegolfclub.nlHetty Visser

Regel en Handicap Commissie

Renee Jorna (reneejorna@hotmail.com): Baan-qualifying en opgave instructie-regelexamen, Regels referee 1

Hommo Huisman (huisman01@hetnet.nl) tel 06 53595415; Financiën, Examen- en regelboeken, Regels referee 1

Loes Herweijer (loesherweijer@gmail.com): Regels, Regels referee 2

Hetty Visser (hettyvisser.3@gmail.com); Handicapregistratie  

Ledenadministratie:  ledenadministratiewgc@gmail.com

  • Verwerken aanmeldingen (proef)lidmaatschap
  • Verwerken opzeggingen lidmaatschap
  • Verstrekken taslabels
  • Versturen fysieke NGF-passen
  • Wijzigen persoonsgegevens