CommissieEmailNaamTelefoon
Baancommissiebaancommissie@wageningsegolfclub.nlJohn de Kort026-3791503
Clubhuiscommissieclubhuiscommissie@wageningsegolfclub.nlTheo Emmen06-51689870
Wedstrijdcommissiewedstrijdcommissie@wageningsegolfclub.nlMariette Nieuwenhuijs-ter Steege0318-610150
Regel-, examen en handicapcommissierehcommissie@wageningsegolfclub.nlHommo Huisman06-53595415
Ledenadministratieledenadministratie@wageningsegolfclub.nlRob Lucas 06-53230016
Mentorenmentoren@wageningsegolfclub.nlMaarten de Gee0318-416852
Stichting Handicarthandicart@wageningsegolfclub.nlHarm Huttinga0317-415735
Sponsorcommissiesponsoring@wageningsegolfclub.nlAnnette de Boer0317-421971
Beheer Websiteswebmaster@wageningsegolfclub.nlArjen Brandsma
Kees van t Hoog
Redactie online nieuwsberichtennieuwsberichten@wageningsegolfclub.nlHetty Visser

Regel en Handicap Commissie

Hommo Huisman (huisman01@hetnet.nl); tel 06 53595415; voorzitter, financiën, golfregel boeken en commissaris 1

Loes Herweijer (loesherweijer@gmail.com); golfregels en -examens en referee

Rianne Hermus (riannehermus@gmail.com); algemene ondersteuning handicap registratie

Maarten de Gee  (maarten@degee.net); handicap registratie, mentoren coördinatie en commissaris 1

Ledenadministratie:  ledenadministratiewgc@gmail.com

  • Verwerken aanmeldingen (proef)lidmaatschap
  • Verwerken opzeggingen lidmaatschap
  • Verstrekken taslabels
  • Versturen fysieke NGF-passen
  • Wijzigen persoonsgegevens
CommissieEmailNaamTelefoon
Baancommissiebaancommissie@wageningsegolfclub.nlJohn de Kort026-3791503
Clubhuiscommissieclubhuiscommissie@wageningsegolfclub.nlTheo Emmen06-51689870
Wedstrijdcommissiewedstrijdcommissie@wageningsegolfclub.nlMariette Nieuwenhuijs-ter Steege0318-610150
Regel-, examen en handicapcommissierehcommissie@wageningsegolfclub.nlHommo Huisman06-53595415
Ledenadministratieledenadministratie@wageningsegolfclub.nlRob Lucas 06-53230016
Mentorenmentoren@wageningsegolfclub.nlMaarten de Gee0318-416852
Stichting Handicarthandicart@wageningsegolfclub.nlHarm Huttinga0317-415735
Sponsorcommissiesponsoring@wageningsegolfclub.nlAnnette de Boer0317-421971
Beheer Websiteswebmaster@wageningsegolfclub.nlArjen Brandsma
Kees van t Hoog
Redactie online nieuwsberichtennieuwsberichten@wageningsegolfclub.nlHetty Visser

Regel en Handicap Commissie

Hommo Huisman (huisman01@hetnet.nl); tel 06 53595415; voorzitter, financiën, golfregel boeken en commissaris 1 

Loes Herweijer (loesherweijer@gmail.com); golfregels en -examens en referee

Rianne Hermus (riannehermus@gmail.com); algemene ondersteuning handicap registratie

Maarten de Gee  (maarten@degee.net); handicap registratie, mentoren coördinatie en commissaris 1

Ledenadministratie:  ledenadministratiewgc@gmail.com

  • Verwerken aanmeldingen (proef)lidmaatschap
  • Verwerken opzeggingen lidmaatschap
  • Verstrekken taslabels
  • Versturen fysieke NGF-passen
  • Wijzigen persoonsgegevens