CommissieEmailNaamTelefoon
Baancommissie baancommissie@wageningsegolfclub.nlJohn de Kort026 - 3791503
Clubhuiscommissieclubhuiscommissie@wageningsegolfclub.nlHans van Aggelen06 - 39482710
Wedstrijdcommissiewedstrijdcommissie@wageningsegolfclub.nlMariette Nieuwenhuijs-ter Steege0318 - 610150
Regel-, examen en handicapcommissierehcommissie@wageningsegolfclub.nlHommo Huisman06 - 53595415
Ledenadministratieledenadministratie@wageningsegolfclub.nlRob Lucas 06-53230016
Mentorenmentoren@wageningsegolfclub.nlMaarten de Gee0318-416852
Stichting Handicarthandicart@wageningsegolfclub.nlHarm Huttinga0317 - 415735
Sponsorcommissiesponsoring@wageningsegolfclub.nlAnnette de Boer0317 - 421971
Beheer Websitewebmaster@wageningsegolfclub.nlArjen Brandsma
Redactie online nieuwsberichtennieuwsberichten@wageningsegolfclub.nlHetty Visser

Regel en Handicap Commissie

Hommo Huisman tijdelijk voorzitter (huisman01@hetnet.nl) tel 06 53595415; Baan-qualifying, Financiën, Examen- en regelboeken, Regels referee 1

Loes Herweijer (loesherweijer@gmail.com): instructie en golfregelexamen, Regels, Regels referee 2

Hetty Visser (hettyvisser.3@gmail.com); Handicapregistratie

Maarten de Gee  (maarten@degee.net); Ondersteuning R&H Commissie

Ledenadministratie:  ledenadministratiewgc@gmail.com

  • Verwerken aanmeldingen (proef)lidmaatschap
  • Verwerken opzeggingen lidmaatschap
  • Verstrekken taslabels
  • Versturen fysieke NGF-passen
  • Wijzigen persoonsgegevens
CommissieEmailNaamTelefoon
Baancommissie baancommissie@wageningsegolfclub.nlJohn de Kort026 - 3791503
Clubhuiscommissieclubhuiscommissie@wageningsegolfclub.nlHans van Aggelen06 - 39482710
Wedstrijdcommissiewedstrijdcommissie@wageningsegolfclub.nlMariette Nieuwenhuijs-ter Steege0318 - 610150
Regel-, examen en handicapcommissierehcommissie@wageningsegolfclub.nlHommo Huisman06 - 53595415
Ledenadministratieledenadministratie@wageningsegolfclub.nlRob Lucas 06-53230016
Mentorenmentoren@wageningsegolfclub.nlMaarten de Gee0318-416852
Stichting Handicarthandicart@wageningsegolfclub.nlHarm Huttinga0317 - 415735
Sponsorcommissiesponsoring@wageningsegolfclub.nlAnnette de Boer0317 - 421971
Beheer Websitewebmaster@wageningsegolfclub.nlArjen Brandsma
Redactie online nieuwsberichtennieuwsberichten@wageningsegolfclub.nlHetty Visser

Regel en Handicap Commissie

Hommo Huisman tijdelijk voorzitter (huisman01@hetnet.nl) tel 06 53595415; Baan-qualifying, Financiën, Examen- en regelboeken, Regels referee 1

Loes Herweijer (loesherweijer@gmail.com): instructie en golfregelexamen, Regels, Regels referee 2

Hetty Visser (hettyvisser.3@gmail.com); Handicapregistratie

Maarten de Gee  (maarten@degee.net); Ondersteuning R&H Commissie

Ledenadministratie:  ledenadministratiewgc@gmail.com

  • Verwerken aanmeldingen (proef)lidmaatschap
  • Verwerken opzeggingen lidmaatschap
  • Verstrekken taslabels
  • Versturen fysieke NGF-passen
  • Wijzigen persoonsgegevens